Apgūsti programmēšanu kopā ar Codelex!

Ja vēl tikai meklē savu karjeras ceļu vai varbūt vēlies mainīt jau uzsāktā ceļa virzienu, Codelex programmēšanas kursi var kļūt par ceļa biedru un ceļa rādītāju. Apgūsti šobrīd vienu no pieprasītākajām profesijām visā pasaulē – programmēšanu!

Vispirms jāizpilda mājasdarbs

Aplūkojot teju jebkuru mūsdienu profesiju topu, redzams, ka informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozare un ar to saistītās profesijas stabili ierindojas virsotnē. To apliecina arī dažādi darba devēju aptauju dari. Šī ir daudzveidīga nozare, viena no kuras būtiskām sastāvdaļām ir programmētāji.

Lai pieteiktos Codelex programmēšanas kursiem, būs nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, bet pēc tam e-pastā tiks atsūtīta piekļuve mājasdarbam. Mājasdarba izpilde ir obligāts priekšnosacījums, lai varētu piekļūt turpmākajām nodarbībām. Mājasdarba izpildes rezultāti ļaus kursu organizētājiem precīzāk novērtēt kandidāta zināšanu līmeni un attiecīgi izvēlēties piemērotākos kursus.

Pēc tam, kad veiksmīgi izdevies nokārtot mājasdarbu, var pieteikties bezmaksas ievadkursam, kura ietvaros būs jāpilda dažādi uzdevumi, kā arī būs iespēja saņemt atbildes uz dažādiem būtiskiem jautājumiem par programmētāja profesiju. Šie kursi palīdz sagatavoties intensīvajiem kursiem.

Būtiskākais par kursiem

Lai apgūtu programmēšanu, nepieciešams aptuveni trīs līdz sešus mēnešus ilgs laiks intensīvajā kursā. Kursi sevī ietver dažādu strukturētu mācību materiālu nodrošinājumu, pasniedzēju atbalstu, kā arī nodarbības. Savukārt topošajam programmētājam nepieciešama vien vēlme mācīties un iespēja tam atvēlēt pietiekami daudz laika.

Ar mācībām nekas nebeidzas

Noderīgi, ka pēc kursu beigšanas komanda palīdz uzsākt jaunā programmētāja darba gaitas. Tiek atlasīti uzņēmumi, kuros Codelex absolventi var praksē nodemonstrēt savas prasmes, justies novērtēti un vajadzīgi. Vairāk nekā 90% kursu beidzēju turpmāko karjeru ir attīstījuši tieši programmēšanā, kas ir labākais novērtējums šo mācību kvalitātei.

Nozīmīga priekšrocība ir arī tā, ka mācību maksa būs jāsāk maksāt vien tad, kad absolvents reāli sāks strādāt un saņemt vismaz 1 000 eiro lielu algu.

Plašāka informācija pieejama Codelex.io! Codelex programmēšanas kursi ir lieliska iespēja spert soli uz priekšu, lai varētu notikt patīkams karjeras pavērsiens.

This entry was posted in Mācies. Bookmark the permalink.