Apgūsti Franču valodu

Franču valoda, mīlestības valoda… Valoda, ko plaši izmanto visā pasaulē, kā Eiropā, tā Amerikā. Valoda, kas ne tikai dziesmas un dzeju padara īpaši skanīgu, bet pat parastu sarunu par ausij patīkamu skaņu plūsmu. Agrāk, franču valodas zināšanas uzskatīja par prestižu un smalku prasmi, tagad – tās paver iespējas ne tikai ceļot, bet arī paplašināt biznesa iespējas. Varbūt tieši tāpēc franču valodas kursi ir ļoti iecienīti jauno studentu vidū.

Kā vieglāk apgūt franču valodu?

Šaubu nav, apgūt franču valodu nav vienkāršākais uzdevums. Tieši tāpēc Mirtego franču valodas kurss ir detalizēts un ar vairākiem apguves soļiem. Šī valoda no citām atšķiras unikālo izrunu. Jā, tas ir kas tāds, ko tikai apgūstot gramatiku un vārdu krājumu, iemācīties nevar. Mācoties šo valodu svarīgi ir pievērst uzmanību valodas skanīgumam, uzsvariem un izteikšanās veidiem. Kā labāk to iemācīties? Klausoties valodā. Protams, patīkamākais, kā klausīties valodu ir skatīties filmas un klausīties mūziku. Bet arī citi audio materiāli būs labs palīgs savdabīgās izrunas apgūšanā. Vēl viens triks, ko iesakām likt lietā – skatīties un klausīties materiālus, kam apakšā ir subtitri gan franču, gan kādā citā jums saprotamā valodā. Tā jūs apvienosiet ne tikai valodas izrunas klausīšanos, bet arī vārdu rakstību un nozīmi. Protams, arī jaunu vārdiņu apguve ir panākumu atslēga. Tādēļ iesakām pielietot līmlapiņu tehniku – sarakstīt uz lapiņām konkrētus vārdus un dienas laikā apgūt. Tā dabīgi veidosies jaunu vārdu krājums.

Franču valodas kursi

Jā, valodu apgūt paša spēkiem ir liels izaicinājums. Tieši tāpēc Mirtego steidz palīgā un piedāvā izmantot franču valodas kursus tiešsaistē. Zinošu pasniedzēju pavadībā jums būs iespēja apgūt gan gramatiku, gan iespaidīgu vārdu krājumu, gan franču valodas specifisko izrunu. Strādājot aci pret aci ar pasniedzēju, jums būs iespēja praktizēties gan vārdu izrunā, gan frāžu veidošanā. Ja jūs vēl māc šaubas – piesakieties pirmajai bezmaksas nodarbībai, kuras laikā piemeklēsim jums piemērotāko pasniedzēju un mācību formātu. Atver savas durvis uz burvīgo franču valodas pasauli.

This entry was posted in Mācies. Bookmark the permalink.