Kas pasliktina SEO rezultātus?

Kad runājam par SEO optimizāciju, parasti tiek izcelts kā sasniegt labākos rezultātus un nonākt pirmajās Google meklētāja pozīcijās. Tomēr, ir arī  jāpievērš uzmanība tam, kas SEO rezultātus var negatīvi ietekmēt vai sabojāt jau sasniegtos rezultātus. Tāpēc,  esam apkopojuši aspektus, kam jāpievērš uzmanība, lai tie nesabojātu SEO rezultātus.

Nekvalitatīvs un dublēts saturs

Tā kā SEO optimizācija pārsvarā sastāv no darba ar saturu un atslēgvārdiem, liela nozīme ir satura kvalitātei. Ne tikai atslēgvārdu izmantošana, bet atbilstoša un jēgpilna to lietošana. Ja saturā izmantots neatbilstošs, kļūdains atslēgvārds vai saturs pārblīvēts ar šo vārdu, tad tas ne tikai būs bezjēdzīgs, bet arī pazeminās lapas reitingu, ko nosaka meklētājprogrammas algoritms. Arī pa dublētu saturu runājot, tas nav bonuss jeb ‘jo vairāk, jo labāk’, bet tieši pretēji – pazemina iespēju sasniegt vēlamo rezultātu. Tieši tāpēc, viens no SEO optimizācijas etapiem ir satura sakārtošana un dublēto elementu dzēšana.

Konkurenti un tehnoloģijas ir soli priekšā

SEO optimizācija ir veidota tā, lai nemitīgi pilnveidojot lapu, iespējams noturēt līdera pozīcijas Google meklētājprogrammas rezultātos. Optimizācija var būt efektīva tikai ja tā notiek konstanti un nepārtraukti tendējot uz izaugsmi. Tomēr, dažreiz rodas situācijas, kad pēkšņi konkurenti nonāk soli priekšā. Bieži vien tas notiek periodos, kas SEO optimizācijas stratēģijai netiek pievērsta pietiekama uzmanība vai nozarē ienāk jauni konkurenti. Visbiežāk, konkurenti, kas ir lokāli. Piemēram, ja jums pieder restorāns noteiktā pilsētā un tajā parādās jauns restorāns, tad šis jaunums var sabojāt jūsu lapas SEO. Kāpēc? Jo šis jaunais restorāns tiek bieži meklēts, ar šo lapu tiek veiktas dažās integrācijas un tas paceļ SEO vērtējumu. To labot var tikai uzlabojot SEO optimizācijas stratēģiju. Arī jaunas tehnoloģijas var ietekmēt jūsu lapas SEO. Bēdīgi slavens piemērs, kas par brīnumu ir joprojām aktuāls, lapa nav atbilstoša mobilajām ierīcēm. Var šķist, ka mūsdienas ikkatra lapa der mobilajam ierīcēm, bet patiesībā bieži vien par to tiek aizmirsts. Un šobrīd tā ir nepiedodama kļūda, kas var maksāt labus SEO rezultātus. Ja arī jūs vēlaties izvairīties no šķēršļiem, ko jūsu lapas izaugsmes ceļā liek neatbilstoša SEO optimizācija, izvēlēties SEO Eksperts. Mūsu zinošā komanda ne tikai ieteiks kā veidot SEO stratēģiju, bet palīdzēs arī to īstenot.

This entry was posted in Digitālais mārketings. Bookmark the permalink.