Sāļās uzkodas Taviem svētkiem

Kad kūkas un kūciņas no konditorejas studijas Kūkas Gardas izvēlētas, laiks papildināt savu svētku galdu ar gardām uzkodām. Uzkodu plates un kanapē maizīšu izlases ir lielisks kā lielu, tā mazu svētku papildinājums. Kā arī iespējams pielāgot uzkodas gan dzērieniem, gan kopējai garšu buķetei.

Zivju un dārzeņu cienītājiem

Tiem, kas dod priekšroku uzkodām ar zivju akcentiem vai sulīgiem dārzeņiem, esam izveidojuši plašu uzkodu klāstu, kur galvenajā lomā ir jūras veltes vai dārzeņi. Ar baltvīnu vai gaišo alu lieliski saderēs gan ceptas kanapē maizītes ar šampinjoniem, sieru un zaļumiem, gan rupjmaizes kanapē ar biešu vai mārrutku krēmu un sulīgu siļķīti vai kartupeļu pankūciņas ar lasi un olīvu. Bet no uzkodu platēm iesakām izvēlēties zivju plati, kurā iekļautas dažādas uzkodas – siļķīte, groziņi, lasis, panētas zivju uzkodas, krabju nūjiņas vai dārzeņu plati ar mērci un sulīgiem sezonālajiem dārzeņiem. Un protams, kā tad bez dažādām garšām bagātajiem groziņiem. Izvēle ir plaša – mini groziņi ar garneļu krēmu, lavaša rullītis ar krabju nūjiņām vai lasi un krēmsieru vai kārtainās mīklas groziņš ar garšaugu siera bumbu.

Tiem, kam pie sirds iet gaļas ēdieni

Gaļas vai siera ēdienu cienītājiem, pie sulīga sarkanvīna vai bagātīga tumša alus piestāvēs mūsu rupjmaizes kanapē ar šķiņķi, krēmsieru un gurķīti vai rudzu miltu groziņš ar siera salātiem. Izsmalcinātas garšu notis sagaršosiet baltmaizes kanapē ar vistas terīni un karamelizētiem sīpoliem vai kanapē ar pastēti un gurķīti. Ja viesības plānotas plašākā viesu lokā iesakām izvēlēties gaļas plati, kurā kombinētas akniņas bekonā, kotletītes, vistas strēmelītes, kūpināta gaļa, desiņa un svaiguma efektam – dažādi marinējumi. Bet gardēžiem, kas iecienījuši dažādus sierus, izcili derēs siera plate ar dažādi sieriem, krekeriem un augļiem. Turpretī, lielākiem svētkiem iesakām izvēlēties sāļo uzkodu plati, kurā apkopoti dārzeņu rullīši, groziņi ar lasi, vēja kūkas ar siera salātiem, gaļas un dārzeņu iesmiņi un dažādi sieri.

Ja arī jūs vēlaties papildināt savus svētkus ar gardām sāļajām uzkodām – ieskatieties mūsu gardajā piedāvājumā.

This entry was posted in Ēdiens. Bookmark the permalink.