Ceļš uz pilnīgām lūpām

Lūpu palielināšana ir personisks lēmums, kas ļauj īstenot savas vēlmes. Lai izmantotu lūpu filleri, vajadzētu būt labai fiziskai veselībai, domāt reālistiski par sasniedzamo rezultātu un būt bez aktīvām mutes dobuma infekcijām. Jūs varētu vēlēties palielināt lūpas, lai atjaunotu iepriekšējo lūpu izmēru, jo novecojot lūpas var zaudēt apjomu un kļūt mazākas. Kā arī bieži vien iemesls ir asimetriskas lūpas un vēlme izlīdzināt grumbas, jo smaidot vai smejoties, tās veidojas mutes kaktiņos.

Kādus jautājumus ieteicams uzdot, izvēloties savu klīniku?

 Var jautāt kāds ir veikto operāciju skaits, kādu palielināšanas veidu labāk izvēlēties, ar kādiem zīmoliem klīnika sadarbojas? Vai palielināšana, atbilstoši manam veselības stāvoklim, ir pareizā izvēle. Vai to nepieciešams veikt atkārtoti, kādus medikamentus var lietot atveseļošanās periodā? Kādi ir iespējamie riski un komplikācijas?

Kā norisinās lūpu palielināšanas procedūra?

Pirms procedūras lūpām var tikt uzklāts speciāls krēms, lai nejustu sāpes un process būtu pēc iespējas ērtāks. Kad tas būs iedarbojies, ķirurgs izmantos tievu adatu, lai filleri ievadītu lūpās, tostarp lūpu malās, mutes kaktiņos, augšlūpas centrā. Parasti pēc pacienta izvēles tiek ievadīts 0.5 vai 1 ml hialuronskābes. Pēc procedūras var parādīties pampums un asinsizplūdumi, tomēr tie izzūd dažu dienu laikā. Efekts saglabājas vairākus mēnešus, katram šis laiks ir atšķirīgs vecuma un ķermeņa īpatnību dēļ.

Mūsdienās skaistas un apjomīgas lūpas iespējams iegūt pāris minūšu laikā. „Ādažu privātslimnīcas” speciālisti sniedz iespēju iegūt pilnīgas un skaistas lūpas, nonākot profesionālu un pieredzējušu ķirurgu rokās. Lūpu palielināšana var palīdzēt uzlabot pašcieņu un kopējo ķermeņa tēlu.

This entry was posted in Skaistumkopšana, Skaistums. Bookmark the permalink.