Ko darīt, ja zobu sāpes piemeklē naktī?

Gandrīz katram cilvēkam ir nācies saskarties ar zobu sāpēm. Nereti tās piezogas pavisam negaidīti. Tas var notikt jebkur un jebkurā laikā – darbā, ceļojumā, kino apmeklējuma laikā vai kādā citā nepiemērotā vietā. Taču visnepatīkamāk ir tad, kad zobu sāpes mūs piemeklē diennakts tumšajā laikā vai svētku dienās, kad vairums zobārstniecību jau ir ciet. Šādos gadījumos pēc palīdzības vajadzētu vērsties kādā diennakts zobārstniecības klīnikā, kur ārsti sniegs jums palīdzību akūtos gadījumos. Bet kur tādas klīnikas atrodas un kā tās atrast? Atbildi uz šo jautājumu var meklēt šajā rakstā. Te būs apkopotas lielākās diennakts zobārstniecības Rīgā.

Populārākās diennakts zobārstniecības Rīgā

Klīnika Denta. Šajā zobārstniecībā strādā pieredzējis personāls, kurš sniedz dažāda veida zobārstniecības pakalpojumus jebkurā diennakts laikā. Arī svētku dienās. Ir bezmaksas stāvvieta, kur apmeklējuma laikā jūs varat atstāt savu auto.

Stomatoloģija Valis. Moderna un mūsdienīga zobārstniecība, kas darbdienās sniedz palīdzību no 8.00 līdz 24.00. Klīnikas zobārstu pieredze ir vairāk nekā 20 gadu. Atrodas Rīgas centrā un tai ir viegli piekļūt ar sabiedrisko transportu.

Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība (https://www.facebook.com/zobarsts/). Zobārstniecība strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Klīnikā strādā atsaucīgs personāls, kurš strādā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un labākos materiālus. Atrodas Pārdaugavā blakus 5. tramvaja pieturai, ir pieejama arī stāvvieta auto novietošanai.

Kas būtu jāzina, apmeklējot diennakts zobārstniecību?

Pirms plānot savu vizīti pie ārsta diennakts zobārstniecības klīnikā, ir svarīgi noskaidrot, vai iepriekš ir nepieciešams pierakstīties. Mēdz gadīties, ka klīnika naktīs pieņem pacientus tikai ar iepriekš veiktu pierakstu. Tāpēc jāatcerās, ka no sākuma ir ieteicams piezvanīt un painteresēties par šo jautājumu.

Otra lieta, kas varētu būt aktuāla apmeklētājiem, ir bezmaksas bērnu zobārsti. Pat ja pa dienu zobārstniecībā ir pieejams ārsts, kurš sniedz bezmaksas valsts apmaksātu zobu ārstēšanu bērniem, tas nenozīmē, ka pa nakti šis ārsts arī pieņem bez maksas. Parasti nakts stundās arī bērnu vizīte ir maksas pakalpojums.

Un pēdējā lieta, kas būtu ļoti svarīga, ir cenas. Svarīgi zināt, ka zobārsta vizīte nakts vai svētku laikā ir dārgāks pakalpojums nekā parasta vizīte. Lai pēc procedūras izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, pirms doties zobārsta kabinetā būtu ieteicams painteresēties par cenas izmaiņām.

Gadījumā, ja izjūtat zobu sāpes, noteikti vēršaties pēc palīdzības kādā no diennakts zobārstniecībā. Taču svarīgi atcerēties, ka vislabāk ir veikt profilaktisku zobu izmeklēšanu un savlaicīgu ārstēšanu. Tādā gadījumā nepatīkamas sajūtas jūs neapciemos negaidīti!

This entry was posted in veselība and tagged . Bookmark the permalink.