Vai veikt tauku šūnu transplantāciju?

Gadiem ejot, cilvēka ķermenī notiek daudzas dažādas izmaiņas. Parasti pirmās novecošanas pazīmes ir redzamas tieši cilvēka sejā. Tajā sāk parādīties grumbas, āda ir nelīdzena, ir pārciesta kāda trauma vai sejā redzamas aknes atstātās rētas. Ar mūsdienīgu procedūru un aparatūras palīdzību to visu ir iespējams labot.

Kas ir tauku šūnu transplantācija?

Tas ir dabīgs veids kā iegūt jaunāku izskatu, izmantojot maigas ķirurģiskas metodes – ar injekcijām. Tauku šūnu transplantācijā tiek izmantoti paša pacienta tauki, tos iegūt no augšstilbiem, vēdera vai citām ķermeņa daļām, lai atgūtu jaunības vaibstus jūsu izskatā. Tieši tāpēc dažādu alerģisku reakciju risks ir ļoti mazs, jo organisms tos veiksmīgi pieņem.

Ieguvumi veicot tauku šūnu transplantāciju

Veicot tauku šūnu transplantāciju, var ļoti veiksmīgi novērst aknes ietekmē izveidojušās ādas nepilnības, jo mūsdienās tieši šis lielai iedzīvotāju daļai izraisa kompleksus un nepārliecinātību pār sevi. Iegūtais rezultāts izskatās dabīgi, tiks uzlabotas sejas kontūras un rezultāts saglabāsies ilglaicīgi. Taukus var izmantot, lai atjaunotu zaudēto apjomu vaigos, uzlabotu zoda un lūpu formu vai citas nepilnības.

Kas jāievēro pēc transplantācijas?

Procedūra ilgst aptuveni vienu stundu, bet jau neilgi pēc tās, tajā pašā dienā var doties mājās. Pēc operācijas var parādīties zilumi un pietūkums, bet 2 nedēļu laikā tam būtu jāizzūd. Atveseļošanās laikā svarīgi nemasēt sejas ādu, nepakļaut to lielai fiziskai slodzei. Nav ieteicams pārmērīgi daudz uzturēties saulē. Lai taukaudi varētu nostāties pareizā pozīcijā, ir ieteicams kādu laiku gulēt uz muguras. Parasti atveseļošanās ir vienkārša, jo norit salīdzinoši nesāpīgi.

Kādu rezultātu gaidīt?

Ap injekciju vietām no sākuma var būt neliels apsārtums vai zilumi. Pietūkumam būtu jāizzūd aptuveni 1-2 nedēļu laikā. Redzami uzlabojumi parādīsies pakāpeniski, vajadzīga tikai pacietība un jāievēro visi noteiktie pēcoperācijas pasākumi. Tiek uzskatīts, ka cilvēkiem, kas regulāri smēķē, rezultāti var būt ne tik izcili, tāpēc no kaitīgajiem ieradumiem nāksies atturēties.

Speciālisti, kas darbojas ‘’Ādažu privātslimnīcā” vairāk kā 20 gadu garumā ir specializējušies arī tauku šūnu transplantācijā, lai ikvienam pacientam sniegtu iespējami labāko sasniedzamo rezultātu. https://www.plasticsurgery.lv/lv/

This entry was posted in Skaistums. Bookmark the permalink.